Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Tate Multimedia S.A. w Warszawa, Postępu 14b
opublikowane przez Tate Multimedia

Praca stała Grafika i animacja

Grafik 3D / Tate Multimedia S.A./ Warsaw

Czy tworzenie gier to coś co zawsze chciałeś robić?
Tate Multimedia szuka utalentowanej osoby na stanowisko Grafik 3D. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami kreuj nowe światy.

Tate Multimedia to międzynarodowa firma założona w 2000 roku, który obecnie specjalizuje się w pozyskiwaniu, a także tworzenia wysokiej jakości gier komputerowych/wideo oraz publikacji i dystrybucji gier na całym świecie.

Obowiązki:

  • Tworzenie wysokiej jakości assetów 3D (modelowanie, mapowanie, tworzenie tekstur)
  • Tworzenie materiałów w technologii PBR,
  • Współpraca z zespołem programistów, projektantów i grafików
  • Aktywny udział w kreatywnym procesie powstawania gry
  • Cykliczne prezentowanie swojej pracy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu jak 3DS Max (lub innego)
  • Umiejętność modelowania High Poly or Low Poly
  • Znajomość programu Photoshop
  • Umiejętność tworzenia tekstur i materiałów
  • Kreatywność, pomysłowość i zmysł plastyczny (kształt, kolor, kompozycja, proporcje)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Własne portfolio z projektami
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub jako freelancer
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zdolność dostarczania skończonej pracy w określonym czasie

Mile widziane:

  • Znajomość silnika Unreal Engine 4 w zakresie shader’ów (materiałów)
  • Wiedza ogólna na temat grafiki 3D (materiały, shadery, pipeline graficzny)
  • Umiejętność tworzenia konceptów
  • Podstawowa umiejętność animowania obiektów nieorganicznych

Oferujemy:

  • Ultranowoczesne miejsce pracy w samym centrum dzielnicy biznesowej w Warszawie, blisko centrum handlowego i wysokiej klasy powierzchni mieszkaniowej.
  • Praca w nowoczesnym biurze z młodym i sympatycznym zespołem.
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu gier komputerowych/wideo sprzedawanych na całym świecie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i zasługi
  • Prywatna opieka zdrowotna.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail jobs@tatemultimedia.com

www.tatemultimedia.com

Data publikacji: 2017-01-03

Liczba wyświetleń: 690