Praca w branży gier

Animator 2D

dla TEYON w Kraków
opublikowane przez Teyon

Praca stała Grafika i animacja

Teyon

Teyon to producent i wydawca gier komputerowych o międzynarodowym zasięgu. Tworzymy gry na wszystkie najważniejsze platformy, w tym konsole nowej i aktualnej generacji (PS4, PS3, X360), PC, 3DS, iOS i Android.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do nas na stanowisko:

ANIMATOR 2D

Miejsce pracy: Kraków

Główne Zadania:

  • Tworzenie animacji 2D dla gier multiplatformowych
  • Współpraca przy tworzeniu materiałów marketingowych (m.in trailery)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programów do grafiki i animacji 2D (Adobe Photoshop, Adobe Premiere)
  • Zmysł plastyczny, wyczucie estetyki, znajomość nowych trendów w designie
  • Kreatywność, komunikatywność, otwartość, elastyczność
  • Dążenie do stałego rozwoju

Oferujemy:

  • Współpraca z ciekawymi i kompetentnymi ludźmi, ekspertami z różnych dziedzin
  • Zatrudnienie w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Różnorodność wyzwań
  • Przyjazna atmosfera pracy, sprzyjająca kreatywności
  • Pakiet rekreacyjny (MultiSport)

Mile Widziane:

  • Znajomość gier PC / konsolowych / mobilnych (Xbox 360, PS3, 3DS, iOS)
  • Doświadczenie w branży

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkich, którzy szukają stabilnej pracy w dużej i profesjonalnej firmie o zasięgu międzynarodowym, dającej możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju.

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń poprzez: http://www.teyon.com/corporate/careers/

(w temacie wiadomości prosimy koniecznie o napisanie Animator 2D Kraków)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2013-07-19

Liczba wyświetleń: 47