Praca w branży gier

Level Designer

dla Code Horizon w Katowice

Praca stała Design

Firma Code Horizon szuka kandydatów na stanowisko Level Designer.

Miejsce pracy: Katowice (ścisłe Centrum)

Zakres obowiązków:

  • projektowanie wirtualnego świata na bazie materiałów referencyjnych z użyciem modeli 3D i wewnętrznych systemów firmy,

Wymagania:

  • zdolności plastycznych w zakresie kompozycji scen 3D i oświetlenia,
  • znajomość silnika Unreal Engine 4 lub Unity,
  • doświadczenie w tworzeniu gier video,
  • umiejętność szybkiej nauki pracy z nowymi narzędziami,
  • kreatywność, pomysłowość, inicjatywa,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Dodatkowymi atutami będą:

  • pasja do tworzenia gier i grania.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • interesującą pracę w doświadczonym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • praca tylko na miejscu, pomagamy przy relokacji.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV, portfolio na adres jobs(at)codehorizon.pl
Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Każdy z nich otrzyma niepłatne zadanie testowe (jeżeli nie masz czasu lub chęci, nie pisz).
Wyniki zadań testowych nie będą przez nas wykorzystywane w naszych produktach.

Prosimy o dodanie adnotacji odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2017-01-04

Liczba wyświetleń: 326