Praca w branży gier

Game Designer

dla The Farm 51 Group SA w Gliwice

Praca stała Design

Jesteśmy studiem deweloperskim z ponad 10-letnim stażem, tworzymy gry na platformę PC oraz konsole Microsoftu i Sony. Specjalizujemy się w FPS-ach, ale nie stronimy też od innych gatunków.

The Farm 51 Group SA ogłasza rekrutację do nowego, bardzo ambitnego projektu gry z gatunku FPS F2P tworzonym w oparciu o silnik Unreal Engine 4.

Naszym głównym atutem jest zespół. Zgrana paczka ludzi kochających gry, a przede wszystkim świetnie potrafiących ze sobą współpracować co jest najlepszą receptą na sukces. Cenimy wiedzę, umiejętności i doświadczenie, ale nie mniej ważna jest dla nas kreatywność i otwarty umysł oraz zaangażowanie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr referencyjny: WW3-GD/1/2017

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów rozgrywki
  • implementacja oraz balansowanie mechaniki rozgrywki
  • współpraca z zespołem przy implementacji nowych systemów
  • testowanie nowych rozwizań
  • współtworzenie dokumentacji projektu
  • analiza rynku gier i zbieranie referencji do rozwiązań gameplayowych

Oczekujemy:

  • znajomości gier z gatunku multiplayer fps
  • umiejętności tworzenia i przekazywania jasnej i spójnej wizji
  • wyobraźni, kreatywności, inicjatywy oraz umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania i odpowiedzialności
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, a jednocześnie dobrej współpracy z zespołem
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • zainteresowania tematyką militarną, wojskową (mile widziane)
  • zainteresowania tematyką monetyzacji w grach (mile widziane)
  • znajomość silnika Unreal 4 (mile widziane)

Co oferujemy:

  • pracę wśród pasjonatów,
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu projektów innowacyjnych technologicznie i artystycznie,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i o międzynarodowym zasięgu działania,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pomoc przy relokacji,
  • możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się od najlepszych.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio oraz listu motywacyjnego na adres: jobs@thefarm51.com podając w temacie maila nr referencyjny.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm.).

Data publikacji: 2017-01-09

Liczba wyświetleń: 527