Praca w branży gier

Specjalista ds. Rekrutacji/Headhunter

dla The Farm 51 SA w Gliwice
opublikowane przez The Farm 51 Group SA

Praca stała Inne

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w tworzeniu gier komputerowych. Painkiller Hell and Damnation, Deadfall Adventures, Chernobyl VR Project – to nasze produkcje. Obecnie pracujemy nad projektami Get Even i World War 3.

Stawiamy na stały rozwój organizacji i zawsze podążamy za nowymi trendami na rynku. Naszym głównym atutem jest zespół. Zgrana paczka ludzi kochających gry, a przede wszystkim świetnie potrafiących je tworzyć. Cenimy wiedzę, umiejętności i doświadczenie, ale nie mniej ważny jest zapał i zaangażowanie.

KOGO SZUKAMY?

Specjalista ds. Rekrutacji - Headhunter

Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref: SR-H/1/2017

GŁÓWNE ZADANIA:
• realizacja procesów rekrutacji,
• aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy (DS, ES, itp.),
• udział w imprezach i spotkaniach branżowych, targach itp.
• prowadzenie rozmów z kandydatami,
• współpraca z partnerami biznesowymi,
• dbanie o wizerunek Firmy na rynku pracy i w branży,
• udział w projektach z obszaru HR.

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane psychologia, socjologia, ZZL),
• poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku,
• mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji w branży IT,
• mile widziana znajomość rynku gier komputerowych,
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• umiejętność nawiązywania i budowania relacji z ludźmi,
• mobilność i dyspozycyjność do odbywania wyjazdów służbowych,
• zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone projekty,
• umiejętność pracy pod presją czasu, w często zmieniającym się środowisku,
• samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, a jednocześnie dobrej współpracy z zespołem.

OFERUJEMY:
• współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i o międzynarodowym zasięgu działania,
• możliwość uczestniczenia w tworzeniu projektów innowacyjnych technologicznie i artystycznie,
• elastyczne godziny pracy,
• pomoc przy relokacji,
• możliwość ciągłego rozwoju,
• pakiet socjalny.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: jobs@thefarm51.com podając w temacie maila nr referencyjny.

Nie ukrywamy, że mamy wysokie wymagania, ale równie wiele oferujemy ze swojej strony. Jeżeli sądzisz, że pasujesz do nas, skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm.).

Data publikacji: 2017-01-17

Liczba wyświetleń: 180