Praca w branży gier

C++ Game Porting Developer

dla Thing Trunk w Warszawa

Praca stała Programowanie

Thing Trunk (http://thingtrunk.com) jest niezależną firmą pracującą nad stworzeniem nowatorskiej serii wieloplatformowych gier komputerowych z kategorii mid-core (pogranicze gier hardcore i casual). Pierwszą grą z serii jest dostępny na Steam Early Access hack & slash Book of Demons. Zespół tworzy mała grupa profesjonalistów związanych z firmami takimi jak Codeminion i TwinBottles.

Szukamy osoby na stanowisko C++ Game Porting Developer. Podstawowym zadaniem kandydata będzie rozwój silnika do gier 2D CUG Framework (wykorzystanego m.in. w grze Book of Demons) pod kątem platform mobilnych i konsol oraz w przyszłości portowanie gier i rozwój narzędzi.
Obowiązki:

  • Rozwijanie i konserwacja firmowej, wieloplatformowej technologii wytwarzania gier (włącznie z planowaniem, usprawnianiem architektury systemu).
  • Wspomaganie procesu produkcji, tworzenie dodatkowych narzędzi, portowanie gier na inne platformy.
  • Aktualizowanie dokumentacji kodu i narzędzi.
  • Wsparcie dla programistów korzystających z firmowej technologii.
  • Praca nad aspektem usability technologii.

Wymagania:

  • Doświadczenie - przynajmniej jedna ukończona stosunkowo złożona gra lub silnik
  • Bardzo dobra znajomość C++ oraz zasad programowania obiektowego
  • Dobra znajomość DirectX lub OpenGL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy nad złożonymi projektami
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych bibliotek, technologii
  • Umiejętność optymalizacji kodu

Mile widziane:

  • Znajomość DirectX 11
  • Znajomość Cocos2d-x
  • Znajomość dodatkowych technologii (skrypty, audio, itp.) i platform
  • Znajomość platformy Mac i toolsetu XCode
  • Doświadczenie przy tworzeniu aplikacji mobilnych (iOS i/lub Android)
  • Doświadczenie przy tworzeniu aplikacji na platformę Xbox One
  • Znajomość gotowych silników dostępnych na rynku oraz ich architektury
  • Znajomość narzędzi kolaboracji takich jak SVN, narzędzia Atlassian
  • Podstawowa umiejętność obsługi programu graficznego (np. Photoshop, Gimp, Corel, itp.)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku MS Visual Studio
  • Wyższe wykształcenie

Oferujemy:

  • Dużą ilość technologicznych wyzwań
  • Pracę nad ciekawymi, ambitnymi projektami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy we względnie młodym, utalentowanym zespole
  • Możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmę gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej (w razie pozytywnego przejścia okresu próbnego)

Informacje dodatkowe:

Przewidujemy czas na wdrożenie w technologię na prostych projektach i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z opisem zrealizowanych projektów na adres jobs@thingtrunk.com w tytule wpisując „C++ Game Porting Developer”.

W miarę możliwości odpiszemy na wszystkie zgłoszenia.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2017-01-18

Liczba wyświetleń: 462