Praca w branży gier

Grafik 2D/3D

dla Bloomga SA. w Częstochowa

Praca stała Grafika i animacja

Poszukujemy młodych, zdolnych i kreatywnych osób do pracy w dynamicznie rozwijającej spółce zajmującej się tworzeniem gier przeglądarkowych oraz mobilnych.

Obowiązki:
-Modelowanie i teksturowanie lokacji, przedmiotów do pre-renderowanych scen
-Przygotowywanie renderów do wykorzystania w grze
-Przygotowywanie grafik do zastosowania w grze

Wymagania:
-Znajomość programu Maya, bądź 3D Studio Max (ewentualnie Blender)
-Znajomość programu Photoshop

Mile widziane:
-Znajomość ZBrush
-Umiejętności z zakresu tworzenia rysunków 2D
-Zainteresowanie branżą gier przeglądarkowych oraz mobilnych

Co oferujemy w zamian?
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Ciekawą pracę nad grami w młodym i ambitnym zespole
-Możliwość wpływania na kształt i design gier
-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w polskiej branży gier

CV z portfolio prosimy przesyłać na adres jobs@bloomga.com

Data publikacji: 2017-01-27

Liczba wyświetleń: 1041