Praca w branży gier

2D UI Artist

dla Polyslash w gdziekolwiek

Zlecenie Grafika i animacja

Polyslash Sp. z o.o. poszukuje utalentowanej osoby na stanowisko 2D UI Artist do współpracy na zasadzie zdalnego zlecenia przy nowym projekcie gry na PC.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej związanej z funkcjonowaniem UI,
  • nakreślenie ogólnej wizji UI w projekcie,
  • ścisła współpraca z designerami podczas procesu twórczego,
  • wykonanie zaprojektowanych elementów UI,
  • testowanie i poprawianie wykonanych elementów.

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum roku doświadczenia w projektowaniu UI do gier lub 1 ukończonego projektu na stanowisku UI Designer / Artist,
  • dobrej znajomości programów Adobe Photoshop i/lub Adobe Illustrator,
  • zdolności naginania własnego stylu do potrzeb projektu i jego warstwy wizualnej,
  • umiejętności dynamicznego konceptowania oraz przyjmowania uwag i wdrażania ich w projekt, a następnie ponawiania tego cyklu,
  • umiejętności dotrzymywania terminów,
  • gotowości do odwiedzania naszego biura w Krakowie w razie potrzeby.

Mile widziane:

  • wykształcenie w zakresie sztuk wizualnych
  • znajomość silnika Unity

Oferujemy:

  • pracę w małym, ale zgranym zespole,
  • możliwość samodzielnego ustalania sobie dziennego czasu pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres Contact@polyslash.com (z tytułem: Rekrutacja 2D_UI, Imię / Nazwisko ) oraz zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm.).

Data publikacji: 2017-02-02

Liczba wyświetleń: 711