Praca w branży gier

Project Manager

dla CODDEE Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez Simteract

Praca stała Zarządzanie

Firma CODDEE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, poszukuje osób do stałej pracy w siedzibie firmy na stanowisku Project Manager. Zajmujemy się ogólnie pojętą grafiką 3D oraz technologiami wizualnymi - począwszy od produkcji symulatorów treningowych poprzez gry skończywszy na filmowych efektach specjalnych.

Wymagania:

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie na stanowisku Project Manager (lub pokrewnych)
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • podejście do projektów zorientowane na wynik
  • świetna organizacja czasu oraz wysoka komunikatywność
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami równocześnie
  • co najmniej komunikatywny angielski
  • chęć uczenia się i rozwoju
  • mile widziane doświadczenie w postprodukcji filmowej (VFX) lub game dev

Zakres obowiązków:

  • uczestniczenie w budżetowaniu oraz budowaniu timeline nowych projektów
  • kontakt i budowanie relacji z klientem
  • planowanie zasobów dla projektów wewnętrznych
  • planowanie projektów w kontekście deadline'ów oraz budżetu
  • wybór oraz implementacja narzędzi do prowadzenia projektu w zależności od jego założeń
  • współpraca z zespołem specjalistów z zakresu grafiki 3D, programowania czy efektów wizualnych
  • przygotowanie bieżących oraz końcowych podsumowań projektów

Oferujemy pracę w młodym gronie zdolnych specjalistów, dobre zarobki i możliwość rozwoju przy dużych, międzynarodowych projektach. Stanowisko jest bardzo elastyczne i autonomiczne - sporo wolności, możliwości rozwoju i realny wpływ na kierunki działań.

Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas maila opisując krótko swoje doświadczenie lub podsyłając CV: praca@coddee.co

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm."

Data publikacji: 2017-02-02

Liczba wyświetleń: 1456