Praca w branży gier

Game Designer

dla Flying Wild Hog w Kraków

Praca stała Design

Firma Flying Wild Hog, twórca gier Hard Reset, Shadow Warrior, Shadow Warrior 2 oraz Juju, poszukuje profesjonalistów do naszego krakowskiego projektu na PC/PS4/Xbox One.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Główne Zadania:

  • projektowanie, tworzenie i balansowanie mechanik gry, -współpraca z programistami i level designerami, -tworzenie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia jako game designer,
  • bardzo dobrej znajomości rynku gier akcji
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • elastyczne godziny pracy (core hours 12-16, 40 godzin w tygodniu),
  • przyjazną atmosferę pracy.

Siedziba firmy jest zlokalizowana na Dębnikach w Krakowie, przy ulicy Zduńskiej 18. Zainteresowanych prosimy o przysyłanie CV na adres jobs@flyingwildhog.com lub zgloszenie kandydatury przez serwis skillshot.pl

Data publikacji: 2017-02-02

Liczba wyświetleń: 655