Praca w branży gier

Junior Level Designer

dla RinoApps w Wrocław

Praca stała Design

Stworzyliśmy RinoApps, bo wierzymy, że robienie gier to najlepsza praca na świecie. Szukamy ludzi, którzy podobnie jak my będą jarać się tym co robią, wymyślać, zmieniać, projektować, znowu zmieniać, dyskutować, a potem jeszcze raz znowu zmieniać, a ostatecznie wydawać gry (i oczywiście później je zmieniać i rozwijać:)), w które sami chcemy grać i w które grać chce cały świat.

Obecnie pracujemy nad mobilną platformówką (typu run&jump) na licencji serialu animowanego, który jesienią będzie miał premierę na 40 rynkach świata (między innymi na Cartoon Network w USA).

Szukamy Junior Level Designera, który sprawi, że gracze nie będą mogli oderwać się od naszej gry, który swoim zapałem i zaangażowanie sprawi, że każdy kolejny etap będzie nowym doświadczeniem i frajdą.

Opis stanowiska:

  • projektowanie poziomów gry w oparciu o świat stworzony na potrzeby serialu animowanego,
  • odpowiedzialność za koncepcję i wykonanie poszczególnych etapów i światów gry,
  • współpraca z developerami i grafikami,
  • tworzenie dokumentacji projektowej do realizowanych zadań,
  • ścisła współpraca z game designerem w zakresie koncepcji rozgrywki

Wymagania

  • umiejętność projektowania poziomów oraz ich balansowania - nawet jeśli to tworzenie własnych map w gotowych edytorach
  • jakiekolwiek doświadczenie w pracy jako level designer - ewentualnie ogromna chęć i determinacja do szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zamiłowanie do gier komputerowych,
  • kreatywność,
  • zdolność dostarczania skończonej pracy w określonym czasie

W razie pytań prosimy o kontakt: info@rinoapps.com

Data publikacji: 2017-02-07

Liczba wyświetleń: 1051