Praca w branży gier

Grafik 2D

dla RinoApps w Wrocław

Praca stała Grafika i animacja

Stworzyliśmy RinoApps, bo wierzymy, że robienie gier to najlepsza praca na świecie. Szukamy ludzi, którzy podobnie jak my będą jarać się tym co robią, wymyślać, zmieniać, projektować, znowu zmieniać, dyskutować, a potem jeszcze raz znowu zmieniać, a ostatecznie wydawać gry (i oczywiście później je zmieniać i rozwijać), w które sami chcemy grać i w które grać chce cały świat.

Obecnie pracujemy nad mobilną platformówką na licencji serialu animowanego, który jesienią będzie miał premierę na 40 rynkach świata (między innymi na Cartoon Network).

Szukamy grafika, który nie tylko będzie umiał odtworzyć w grze świat z kreskówki, ale będzie też chciał aktywnie uczestniczyć w pracach nad grą, tworzeniu jej i rozwijaniu, tak żeby była najlepsza na świecie.

Opis stanowiska:

  • tworzenie elementów świata, środowiska i postaci w grach 2D z naciskiem na digital art, cartoon,
  • graficzne opracowanie elementów UI, HUD, Logo, ekranów do mini gier itp.
  • współpraca z twórcami serialu w obszarze przygotowania niestandardowych grafik i eksportowania animacji do Unity 5,
  • tworzenie grafik i materiałów marketingowych na potrzeby promocji tworzonych gier

Wymagania:

  • umiejętność pracy z tabletem w Photoshopie, Ilustratorze lub odpowiednikach
  • pasja w tworzeniu fantastycznych światów
  • umiejętność pracy w zespole i rozumienie ram w jakich tworzy się gry mobilne
  • portfolio potwierdzające umiejętności
  • mile widziane doświadczenie w animacji 2D i projektach z wykorzystaniem silnika Unity

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: info@rinoapps.com

Data publikacji: 2017-02-07

Liczba wyświetleń: 1213