Praca w branży gier

Junior Unity/C# Developer

dla PBL Development w Kraków
opublikowane przez Maciej Fraś

Praca stała Programowanie

Krakowski zespół PBL Development poszukuje utalentowanej osoby na stanowisko Junior Unity/C# Developer o wielkiej chęci do nauki i rozwijania swoich umiejętności.

Miejsce pracy: Kraków(centrum)

Codzienne obowiązki obejmują:

-Rozwój gier mobilnych przeznaczonych na platformy iOS/Android,
-Optymalizację i debugowanie kodu,
-Współpracę z artystami i designerami.

Wymagania:

-Dobra znajomość języka C#,
-Podstawowa znajomość silnika Unity,
-Umiejętność pracy w zespole,
-Zamiłowanie do gier komputerowych,
-Kreatywność.

Oferujemy:

-Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
-Interesującą pracę w zgranym, młodym zespole,
-Elastyczne godziny pracy,
-Pracę na miejscu w naszym biurze w Krakowie
-Możliwość rozwoju i poszerzania swojej wiedzy w miłej atmosferze

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres fras.maciek@gmail.com.
Prosimy także o dodanie adnotacji odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2017-02-10

Liczba wyświetleń: 722