Praca w branży gier

Grafik 2D - Concept artist

dla Ice Code Games w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Ice Code Games to jeszcze małe, ale dynamicznie rozwijające się studio o wielkich marzeniach i planach. Przed nami jednak długa droga, a jak wiadomo „przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę”. W niej szczególnie przydałby się ktoś, kto zna więcej niż 16 kolorów, a nawet więcej niż 32 kolory! Dlatego rozszerzamy nasz zespół i poszukujemy doświadczonego Grafika 2D.

Pierwsze kroki już zrobiliśmy. Do tej pory przetrwaliśmy „ustawkę” z rynkiem mobilnym tworząc Hools: Football Club Territory (https://www.youtube.com/watch?v=ZbQtPdkCliU, http://hoolsterritory.com/ ) czy krótki spacer w kosmosie developując Deep Blue (http://deepblue.icecodegames.com/ ).
Aktualnie mamy przed sobą dużo ambitniejszy cel, grę Cult (http://cult.icecodegames.com/ ) i to głównie dla tego tytułu potrzebujemy uzupełnić swój zespół o doświadczonego Grafika 2D. Oprócz tego chcemy zrealizować kilka innych pomysłów, ale ich projekty póki, co są zamknięte w naszym sejfie w pokoju z pancernymi drzwiami (serio, mamy pancerne drzwi).

Obowiązki:

  • Zaproponowanie i nadzorowanie wizji graficznej gry w współpracy z resztą zespołu graficznego, tj. zaproponowanie wizualnie spójnych względem siebie elementów środowiska, postaci, oświetlenia, kolorów, UI, animacji/ruchu
  • Tworzenie grafik 2D od poziomie konceptu do wersji finalnej oraz przygotowanie briefu/referencji dla grafików 3D/animatorów
  • Opracowywanie materiałów promocyjnych
  • Aktywny udział w procesie powstawania gry

Wymagania:

  • Portfolio które robi wrażenie i udowadnia zdolności plastyczne (digital painting, nie strony internetowe czy ulotki)
  • Bardzo dobre odnajdywanie się w klimatyce Sci-fi/Cyberpunk
  • Czucie się swobodnie w różnych stylistykach graficznych, tj. umiejętność zaproponowania tej samej grafiki w różnych stylach
  • Biegła znajomości programu Photoshop lub równorzędnego
  • Posiadanie świetnych zdolności współpracy zespołowej Język angielski na dobrym poziomie ( Przynajmniej lepszym niż Sylwusia z „Dnia Świra”) Jaranie się grami

Mile widziane:

  • Znajomość After Effeccts i tworzenie prostych animacji 2D
  • Umiejętność projektowania UI oraz tworzenia jego elementów
  • Znajomość grafiki wektorowej
  • Znajomość środowiska Unity
  • Doświadczenie Grafik 2D w game devie
  • Fajnie gdybyś zjadł zęby na strategiach, RTS-ach czy MOBA-ch (ew. main-ował support-a w LoL-u)

Oferujemy:

  • Ważną rolę w zespole
  • Bardzo elastyczne godziny pracy z core hours w godzinach popołudniowych
  • Dobre wynagrodzenie i success fee
  • Luźną atmosferę
  • Ciekawe i ambitne projekty

Miejsce pracy Warszawa, ale możliwa jest też praca zdalna.
Rozmiar etatu (preferowany pełny) i forma zatrudnienia do ustalenia (zrobimy tak by było dla Ciebie najwygodniej).
CV wraz z portfolio należy wysyłać na adres info@icecodegames.com

W CV proszę zawrzeć poniższą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2017-02-13

Liczba wyświetleń: 1446