Praca w branży gier

Office Assistant

dla Fuero Games Sp. z o.o. w Warszawa
opublikowane przez Fuero Games

Inne Zarządzanie

Fuero Games – studio specjalizujące się w tworzeniu cross-platformowych (web & mobile) gier poszukuje kandydatki na stanowisko Office Assistant. Praca na pół etatu lub na innych warunkach ustalonych w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo - księgowej
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie
  • Archiwizacja dokumentów
  • Przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek
  • Obsługa zamówień materiałów biurowych
  • Obsługa urządzeń biurowych

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

JAK APLIKOWAĆ?
List motywacyjny wraz z CV należy kierować na adres jobs@fuerogames.com. W temacie wiadomości proszę wpisać "[Office Assistant]".

Prosimy o dołączenie klauzuli w CV:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Data publikacji: 2017-02-15

Liczba wyświetleń: 526