Praca w branży gier

Web designer

dla DMJ Polska Sp.z o.o. / Thunderpick w Gdańsk

Praca stała Design

Jesteśmy start-upem z finansowaniem zajmującym się rozwojem zagranicznej platformy zakładów na mecze eSportowe - Thunderpick (CS:GO, League of Legends, DOTA2, Overwatch i inne). Nasi pracownicy to w głównej mierze miłośnicy gier komputerowych łączący pracę ze swoją pasją, czego skutkiem jest luźna i przyjazna atmosfera pracy. Jeżeli gry, a w szczególności eSport są również Twoją pasją, to doskonale odnajdziesz się w naszym zespole.

Obowiązki:

Wizualne projektowanie elementów istniejącej aplikacji webowej
Kontrola zgodności implementacji z designem
Dbanie o spójność graficzną projektów
Doradzanie w zakresie UI/UX Design w realizowanych projektach

Wymagania:

Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
Portfolio demonstrujące umiejętności oraz udokumentowane case study
Znajomość zasad responsive design
Znajomość trendów graficznych i wizualne wyczucie smaku
Bonus point jeśli preferowane są style: swiss design, editorial design
Podstawowa znajomość HTML i CSS - konkretnie ograniczeń wynikających ze stosowania technologii
Podstawowa znajomość zagadnień UX (znajomość heurystyk Nielsena, znajomość mitów UX)
Znajomość oprogramowania graficznego: Adobe Photoshop
Zdolność do rozwoju istniejącego designu i utrzymania spójności
Umiejętność pracy w zespole (współpraca z programistami i innymi designerami)

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Przyjazne środowisko pracy
Elastyczny czas pracy
Imprezy z grami i pizzą :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

jobs@thunderpick.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Data publikacji: 2017-02-16

Liczba wyświetleń: 464