Praca w branży gier

Grafik 2D

dla Confused Paladin w gdziekolwiek/Kraków

Zlecenie Grafika i animacja

Confused Paladin jest nowym studiem tworzącym gry mobilne. Z uwagi na rozpoczynający się projekt poszukujemy grafika/ilustratora 2D, który stworzy warstwę wizualną gry. Po wykonaniu pierwszego wstępnego konceptu (odpłatnie) będziemy proponować stałe warunki współpracy wybranemu kandydatowi.

Miejsce pracy: zdalnie/Kraków

Wymagania:

  • Kreatywne podejście do wykonywanej pracy
  • Doświadczenie w tworzeniu grafiki do gier mobilnych 2D (portfolio)
  • Doświadczenie w tworzeniu przejrzystego UI/UX
  • Dobra komunikacja z zespołem i dostępność

Obowiązki:

  • Stworzenie spójnego projektu graficznego i ilustracji do gry mobilnej 2D w oparciu o GDD
  • Proponowanie własnych rozwiązań prezentacji danych (kreatywność!)
  • Bliska współpraca z game designerem

Mile widziane:

  • Znajomość casualowych gier mobilnych
  • Doświadczenie w pracy z Unity
  • Przygotowywanie animacji (najlepiej w środowisku Unity)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie za wykonanie projektu graficznego
  • Możliwość dalszej długofalowej współpracy nad grą po akceptacji projektu graficznego
  • Pracę zdalną

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z przykładami prac na adres hello@confusedpaladin.com , w tytule maila wpisując Grafik 2D.

W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:
“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzoną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2017-02-23

Liczba wyświetleń: 724