Praca w branży gier

Artist 2D (HOPA)

dla headmotiongames w gdziekolwiek

Praca stała Grafika i animacja

Headmotiongames, młoda firma zajmująca się tworzeniem grafik i animacji do gier komputerowych w formie outsourcingu jak również do własnych produkcji.
Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko grafika 2D.

Miejsce pracy: zdalnie

Obowiązki:

tworzenie finalnych grafik, wymagany poziom umiejętności http://headmotiongames.com/portfolio/
ścisła współpraca z pozostałymi członkami teamu.

Oczekujemy:
doświadczenia w tworzeniu finalnych ilustracji 2D do gier HOPA poparte portfolio

wysoko rozwiniętych zdolności plastycznych i świetnego warsztatu artystycznego potwierdzonych w portfolio
biegłej znajomości programów graficznych pakietu Adobe(głównie photoshop)
umiejętności dostosowania się do wytycznych,
kreatywnego podejścia do wykonywanej pracy,
umiejętność tworzenia modeli 3D będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

pracę zdalną z możliwością przeniesienia się do biura w Warszawie
atrakcyjne wynagrodzenie
elastyczny czas pracy
udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z przykładami prac na adres contact@headmotiongames.com, w tytule maila wpisując Grafik 2D HOPA.
Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane.

W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2017-02-24

Liczba wyświetleń: 535