Praca w branży gier

PHP Developer

dla Gamedia.pl w Wrocław

Praca stała Programowanie

Planujesz swoją pierwszą ścieżkę kariery zawodowej? Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, damy Ci możliwość praktycznego działania w celu zdobycia konkretnych umiejętności.

Jesteś cenionym specjalistą i szukasz nowego miejsca dla siebie? Czekamy właśnie na Ciebie - wierzymy, że indywidualizm, talent oraz różnorodność stanowią fundament, niezbędny dla ciągłego rozwoju.

Gamedia.pl specjalizuje się w cyfrowej dystrybucji gier komputerowych. Nasze długoletnie doświadczenie oraz szeroka sieć powiązań handlowych pozwala nam prężnie rozwijać swój udział na rynku gier komputerowych. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i technologie, poszukujemy niekonwencjonalnych rozwiązań i sprawdzamy swoją wiedzę oraz umiejętności na każdym kroku.

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, cenisz pracę z ludźmi, grasz zespołowo i lubisz szukać nowych rozwiązań, zapraszamy Cię do współpracy na stanowisku:

Zapewniamy:

Bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej.
Samodzielność i udział w tworzeniu ciekawych projektów dla międzynarodowych klientów
Elastyczne formy współpracy
Wynagrodzenie miesięczne w przedziale 7,000 - 12,000 zł netto
Możliwość indywidualnego dopasowania godzin pracy
Pakiet narzędzi rozwojowych: szkolenia wewnętrzne, kartę Multisport, zajęcia z języka angielskiego i wiele innych
Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole.

Oczekujemy od Ciebie:

Swobody wprowadzania i testowania nowych rozwiązań, zarówno open source, jak i komercyjnych, w celu rozwiązania konkretnych problemów
Bardzo dobrej znajomości obiektowego programowania w PHP 5+
Użytkowej znajomości Laravel 5+
Znajomości i doświadczenia w korzystaniu z API
Dobrej znajomości CSS/jQuery oraz baz danych MySQL
Znajomości techniki Test Driven Development
Mile widziane: znajomość programowania w PHP 7

Twoje obowiązki na tym stanowisku:

Implementacja i rozwój aplikacji Shopify zbudowanej w oparciu o framework Laravel 5
Wytwarzanie nowych funkcjonalności do platform e-commerce jak: Magento, WooCommerce, OpenCart i PrestaShop
Przygotowanie dokumentacji wytworzonego oprogramowania
Obsługa publicznego repozytorium firmy
Inne projekty, przy których widzielibyśmy wspólną bieżącą współpracę

Data publikacji: 2017-03-01

Liczba wyświetleń: 121