Praca w branży gier

Specjalista ds. handlowych

dla Gamedia.pl w Wrocław

Praca stała Zarządzanie

Planujesz swoją pierwszą ścieżkę kariery zawodowej? Chętnie podzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i damy Ci możliwość praktycznego działania w celu zdobycia konkretnych umiejętności.

Jesteś cenionym specjalistą i szukasz nowego miejsca dla siebie? Czekamy właśnie na Ciebie - wierzymy, że indywidualizm, talent oraz różnorodność stanowią fundament, niezbędny dla ciągłego rozwoju.

Gamedia.pl specjalizuje się w cyfrowej dystrybucji gier komputerowych. Nasze długoletnie doświadczenie oraz szeroka sieć powiązań handlowych pozwala nam prężnie rozwijać swój udział na rynku gier komputerowych. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i technologie, poszukujemy niekonwencjonalnych rozwiązań i sprawdzamy swoją wiedzę oraz umiejętności na każdym kroku.

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, cenisz pracę z ludźmi, grasz zespołowo i lubisz szukać nowych rozwiązań, zapraszamy Cię do współpracy na stanowisku:

Zapewniamy:

Pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
Wynagrodzenie, indywidualnie dopasowane do osiąganych wyników
Zobowiązanie długoterminowe z profesjonalnym pakietem wynagradzania, zgodnym z doświadczeniem i kompetencjami
Niezbędne, nowoczesne narzędzia pracy
Szkolenia wewnętrzne, pogłębiające znajomość naszych produktów, usług i rynków
Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole

Profil kandydata/kandydatki:

Entuzjastyczny charakter, napędzany wyzwaniami do rozwoju (lub dalszego rozwoju) nowego geograficznego portfolio klientów

Predyspozycje do pracy: łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
Dobra organizacja pracy i samodyscyplina
Orientacja na konsekwentną realizację celów biznesowych,
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
Motywacja do podnoszenia własnych kompetencji oraz poszerzania wiedzy w obszarze nowoczesnych technologii
Pomysłowość, kreatywność, energia i pozytywne nastawienie

Zadania:

Monitorowanie rynku - analiza potrzeb klientów, pod względem doradztwa technicznego jak i finansowego (zapewniamy szkolenie wewnętrzne)
Poszukiwanie nowych partnerów biznesowych oraz rozwijanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy
Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych
Nadzorowanie planu i efektywności wykonywanych działań
Administracyjna, posprzedażowa obsługa zleceń (zapytania klientów dotyczące przebiegu realizacji zamówienia, reklamacji itp.)
Reprezentowanie firmy w kontaktach z partnerami zewnętrznymi, promowanie współpracy z firmą

Prześlij swoją aplikację na: a.lesniak@gamedia.pl

Data publikacji: 2017-03-01

Liczba wyświetleń: 285