Praca w branży gier

Grafik 2D poszukiwany

dla Lemon&Orange w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Firma Lemon&Orange zajmuje się tworzeniem interaktywnych rozwiązań opartych o interfejsy dotykowe i bezdotykowe w technologiach Augmented i Virtual Reality oraz Beacons.

W związku z rozwojem nowych projektów poszukujemy osoby na stanowisko:
Graphic Designer - Projektant
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• projektowanie grafik do aplikacji mobilnych, VR i na duże systemy
• projektowanie dokumentacji dla klienta
• przygotowywanie projektów graficznych i layoutów na potrzeby nowych mediów (newslettery, multimedia)
• tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych
• twórcze przekładanie briefu na koncepty graficzne

Profil kandydata:
• praktyczna znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign)
• doświadczenie w pracach nad projektami graficznymi i multimedialnymi (poparte portfolio)
• znajomość zasad związanych z projektowaniem graficznym: kompozycji, typografii
• znajomość najnowszych trendów w zakresie tworzenia kreacji projektów graficznych
• znajomość grafiki 3D lub after effects będzie dodatkowym atutem
• umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
• bardzo dobra organizacja czasu pracy
• kreatywność, pomysłowość i komunikatywność
• terminowość, samodzielność i zorganizowanie - otwartość na pracę z ludźmi i angażowanie się w prowadzone działania

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizowanych działań
• dużą samodzielność w działaniu
• rozwój kompetencji
• przyjazną atmosferę w młodym zespole

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: job@lemonorange.pl

Data publikacji: 2017-03-02

Liczba wyświetleń: 891