Praca w branży gier

Specjalista ds. Marketingu

dla Huckleberry Games S.A. w Poznań

Praca stała Inne

Huckleberry Games S.A. to spółka zajmująca się innowacyjnymi grami MMORPG. Aktualnie zespół pracuje nad produkcją i rozwijaniem wieloosobowej gry RPG – pod tytułem Edengrad. Produkcja jest symulatorem postapokaliptycznego świata. W planach spółki jest dalszy rozwój „Edengradu”, produkcja gry na urządzenia VR „Edengrad: Arena” oraz gry RPG „Stay Hungry”, przeznaczonej na komputery PC oraz konsole.

Główne zadania:
• planowanie, realizacja i koordynacja działań marketingowych
• współpraca w tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi
• bieżąca analizy trendów, nowych narzędzi z obszaru e-marketingu i rekomendacji wdrażania innowacji w obszarze komunikacji online
• analiza kluczowych wskaźników efektywności prowadzonych działań, stały monitoring, optymalizacja oraz rekomendacja zmian
• pozyskiwanie partnerów medialnych i bieżąca współpraca
• przygotowywanie materiałów reklamowo - promocyjnych oraz współpraca z dostawcami usług
• ścisła współpraca z zespołem grafików
• dbanie o wizerunek firmy w sieci

Profil idealnego kandydata:
• doświadczenie w prowadzeniu kampanii i zarządzaniu brandem
(preferowana branża rozrywki, gier online)
• znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu Marketing Automation
• znajomość narzędzi analitycznych, w tym Google Analitics
• znajomość mediów tradycyjnych i nowoczesnych
• znajomość Wordpressa
• znajomość Brand24
• wiedza z zakresu marketingu i public relations,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• łatwość budowania efektywnych relacji biznesowych
• umiejętność kreatywnego myślenia, wdrażania innowacyjnych pomysłów oraz chęć podejmowania wyzwań
• zdolności analityczne
• umiejętność sprawnego organizowania pracy własnej
• umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
• lekkie pióro
• pasja, komunikatywność, zaangażowanie, pomysłowość

Oferujemy:
• wynagrodzenie w wysokości uzależnionej od kwalifikacji
• samodzielne, twórcze i odpowiedzialne stanowisko,
• współpracę z młodym, dynamicznym i kreatywnym zespołem,
• możliwości twórczego rozwinięcia swojego potencjału w innowacyjnej branży
• stały rozwój zawodowy,
• wszelkie konieczne narzędzia i wsparcie firmy.

Wymagane dokumenty:
• CV
• list motywacyjny
• przykładowe teksty pisane do mediów lub inne realizacje marketingowe/PR-owe

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: work@edengrad.net

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Data publikacji: 2017-03-09

Liczba wyświetleń: 448