Praca w branży gier

Senior 3D Environment Artist

dla PolyAmorous w Zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Zespół PolyAmorous to ponad 30 lat doświadczenia w branży. Napędza nas kreatywność i pasja do wartościowych, głębokich historii. Szlifowaliśmy nasze umiejętności przy produkcji Ryse, Wiedźmina, Killzone i wielu innych. Teraz, zainspirowani literaturą i najlepszymi interaktywnymi narracjami, chcemy zacieśniać więzy pomiędzy sztuką i rozrywką.

Projekt:
Indie AAA narrative-driven exploration-adventure game, na platformy PC/PS4. Retrofuturystyczne postapo wrzucone we wschodnioeuropejskie realia.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie modularnych modeli architektonicznych i elementów otoczenia (przedmioty, dekoracje, etc.) (mid-poly i low-poly),
  • tworzenie i mapowanie tekstur,
  • tworzenie materiałów w silniku

Oczekujemy:

  • Doświadczenia min. 5 lat w tworzeniu grafiki 3D popartego portfolio w zakresie modeli otoczenia, budynków, pomieszczeń, przedmiotów itp.,
  • biegłej znajomości programów graficznych 3D i 2D typu 3ds Max, Maya, Blender, Photoshop itp.,
  • znajomość silnika Unreal Engine 4,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym współpracę z międzynarodowym teamem.

Mile widziane:

  • znajomość pakietu Substance (Painter i Designer),
  • tradycyjne umiejętności artystyczne,
  • mile widziane wykształcenie architektoniczne

Oferujemy:

  • Udział w nowatorskim projekcie z rozbudowaną warstwą narracyjną.
  • Pracę w doświadczonym, międzynarodowym teamie nastawionym na stworzenie wartościowej gry dla dojrzałych graczy.
  • Luźną i szczerą atmosferę. Tworzymy team, w którym każdy ma wpływ na całość, więc chcemy, żebyście jarali się projektem tak jak my.
  • Możliwości rozwoju przy wykorzystaniu najnowszych technologii i wsparciu weteranów branży.
  • Nowoczesny system pracy nastawiony na wyniki, a nie czas spędzony w studiu.
  • Konkurencyjną płacę.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio na adres: jobs@paradise-lost-game.com

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2017-03-12

Liczba wyświetleń: 1883