Praca w branży gier

Junior Community Specialist

dla CD PROJEKT RED w Warszawa
opublikowane przez CD PROJEKT RED

Praca stała Inne

WIZJA

CD PROJEKT RED poszukuje kandydatów na stanowisko Junior Community Specialist. Jeśli czujesz, że media społecznościowe to Twoje naturalne środowisko i umiesz swobodnie posługiwać się językiem angielskim, spróbuj swoich sił w naszym studiu! Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny.

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Przygotowywanie treści na media społecznościowe.
  • Kompleksowe organizowanie konkursów (od nakreślenia pomysłu, przez przygotowanie aż do realizacji).
  • Stałe monitorowanie i analiza mediów społecznościowych marek należących do firmy.
  • Pisanie newsów, artykułów oraz wpisów blogowych.
  • Monitorowanie oraz czynny udział w życiu forum gier firmy CD PROJEKT RED.
  • Obsługa wszystkich kanałów społecznościowych, na których obecna jest firma CD PROJEKT RED.

OCZEKIWANIA

  • Znajomość trendów panujących w mediach społecznościowych.
  • Umiejętność analizy i wyciągania wniosków z działań przeprowadzanych w zakresie social media.
  • Znajomość słownictwa gamingowego i ogólna zajawka grami.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego, a także umiejętność pisania dłuższych tekstów w obu językach.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu oraz wypowiadania się w internecie.
  • Kreatywność i samodzielność.

TWÓJ PAKIET NA START

  • Możliwość pracy przy grze o światowej renomie.
  • Dużo wyzwań i ambitnych zadań.
  • Praca w młodym, międzynarodowym zespole oraz dynamicznym środowisku.
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport.

Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji listu motywacyjnego w języku angielskim.

careers@cdprojektred.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”. Praca w Warszawie, w siedzibie firmy.
„Administratorem danych jest CD Projekt S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji”

Data publikacji: 2017-03-15

Liczba wyświetleń: 694