Praca w branży gier

Artysta Tekstur

dla Next Step Games w Lublin
opublikowane przez Rafał Kania

Praca stała Grafika i animacja

Next Step Games poszukuje osoby na stanowisko Artysty Tekstur.
Posiadamy zlecenie na wykonanie gry od firmy PlayWay i aktualnie poszukujemy osób do pracy stacjonarnej w biurze w Lublinie na wyżej wymienionym stanowisku.

Wymagania:

umiejętność modelowania obiektów 3D w programie Blender lub podobne
znajomość programu Blender lub podobne
znajomosc programu Adobe Photoshop lub podobnych
umiejętność tworzenia dobrej jakości tekstur i materiałów
kreatywność, pomysłowość i zmysł plastyczny
umiejętności pracy w zespole
własne portfolio z projektami
pasja do tworzenia gier

Mile widziane:

znajomość materiałów PBR
znajomość podstaw silnika Unity
umiejętność tworzenia konceptów

Obowiązki:

tworzenie dobrej jakości tekstur do stworzonych modeli
współpraca z innymi artystami i programistami

Co oferujemy:

konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
stabilne zatrudnienie
luźna atmosfera pracy
elastyczne godziny pracy

Zainteresowanych prosimy o przysyłanie CV wraz z portfolio na adres jobs.at.nsg@gmail.com w temacie maila wpisując: Artysta Tekstur.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Data publikacji: 2017-03-21

Liczba wyświetleń: 589