Praca w branży gier

Game Designer

dla T-Bull S.A. w Wrocław
opublikowane przez T-Bull

Praca stała Design

T-Bull S.A.

T-Bull S.A. to jeden z największych producentów gier na urządzenia mobilne w Polsce. Dziś w produkcje wrocławskiego studia gra już ponad 200 milionów graczy na całym świecie. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 6 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko (pełny etat): Game Designer

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

WYMAGANIA:

  • znajomość, ogranie i aktywne śledzenie rynku gier ze szczególnym uwzględnieniem tytułów F2P na platformy mobilne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • kreatywność i zdolność wyrażania myśli,
  • umiejętność strategicznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,

MILE WIDZIANE:

  • mile widziana znajomość programu Unity,

OPIS STANOWISKA:

  • projektowanie mechaniki, poziomów oraz monetyzacji w grach mobilnych,
  • znajomość prototypownia interfejsów,
  • projektowanie w oparciu o model F2P,
  • analiza kluczowych danych dla cyklu życia produktu i optymalizacja wskaźników,
  • optymalizowanie/kreowanie balansu oraz ekonomii gier,
  • tworzenie czytelnej, zrozumiałej, szczegółowej dokumentacji projektu,
  • współpraca z działem testerów, grafików i programistów,

Kandydatom oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy,
  • rozwój warsztatu w ramach realizowania interesujących projektów na potrzeby mobilnego rynku gier,
  • pakiet socjalny oraz pakiet wyżywienia (śniadania i obiady),
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres: careers@t-bull.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez T-Bull S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest T-Bull S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczęśliwej 33/2.B.09, 53-445 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 2017-03-24

Liczba wyświetleń: 375