Praca w branży gier

Specjalista Helpdesk

dla GOG.com w Warszawa

Praca stała Inne

Jesteśmy serwisem cyfrowej dystrybucji gier komputerowych, siostrzaną spółką CD PROJEKT RED, (odpowiedzialną za międzynarodowy sukces serii gier Wiedźmin). Nasze gry - zarówno te klasyczne jak i całkiem nowe tytuły przeznaczone są na systemy operacyjne Windows, Mac i Linux. Nie zawierają zabezpieczeń DRM, za to uzupełnione są mnóstwem dodatków. Dołączając do nas będziesz pracował / pracowała w firmie, której obca jest korpo-atmosfera, z ludźmi, dla których gry to pasja, w środowisku, które umożliwia nie tylko rozwój umiejętności ale i mnóstwo zabawy. Uwielbiamy naszą pracę i mamy do tego powody!

Do Twoich głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie utrzymywanie wewnętrznej infrastruktury GOG.com w idealnym porządku, oraz rozwiązywanie róznorodnych problemów związanych z oprogramowaniem i/lub sprzętem komputerowym. Jako Specjalista Helpdesk będziesz troszczył się o to, aby wszyscy mogli pracować w niezakłóconym spokoju - będziesz pierwszą linią pomocy dla pracowników GOG.com :).

Jeśli więc potrafisz pilotować wiele tematów na raz, dbać o porządek, masz przyjazny charakter i doświadczenie w pracy w na podobnym stanowisku - może jesteś właśnie tym, kogo poszukujemy. :)

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie problemów IT.
  • Sprawowanie opieki nad sprzętem i oprogramowaniem biurowym.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących oprogramowania jak i sprzętu.
  • Przygotowywanie komputerów dla pracowników. Od konfiguracji systemu operacyjnego po instalację niezbędnego do pracy oprogramowania.
  • Utrzymywanie magazynu wewnętrznego.
  • Modernizacja sprzętu komputerowego.
  • Koordynacja zakupów sprzętowych, na potrzeby firmowe, oraz IT.

Wymagania:

  • Ponad dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość systemów OS X/Windows na bardzo dobrym poziomie (restart niestety nie rozwiązuje wszystkich problemów ;)).
  • Znajomość architektury sprzętu komputerowego.
  • Ogólna wiedza na temat zagadnień bezpieczeństwa IT.
  • Samodzielność i dobra organizacja własnego czasu pracy.
  • Zdolność szybkiego uczenia się, a także chęć ciągłego samodoskonalenia się, oraz wynajdywania i wdrażania nowych rozwiązań.
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Pasja do gier będzie dużym plusem. ;)

Oferujemy:

  • Unikalną możliwość rozpoczęcia pracy w porywającej branży i wpływu na rozwój naszej firmy.
  • Wyluzowaną atmosferę w naszym biurze w Warszawie.
  • Szansę na pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Pracę w firmie, która jest rajem dla graczy - żyjemy i oddychamy grami!
  • Program podziału zysków po 6 miesiącach pracy - 10% zysku netto jest dzielone pomiędzy wszystkich uprawnionych pracowników (wypłacane raz do roku).
  • Możliwość udziału w częstych eventach pracowniczych, jedzenia darmowych owoców, dostęp do stołówki pracowniczej i inne umilacze.
  • Oprócz standardowego pakietu (karty: sportowa i medyczna) - dostęp do gier GOG.com i CD PROJEKT RED za darmo :).

Jeśli czujesz, że jesteś tą osobą, której szukamy, prześlij CV i list motywacyjny (po polsku lub po angielsku, poradzimy sobie z jednym i drugim).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie informujemy, że zatrudniona osoba będzie pracować w naszym biurze w Warszawie.

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w aplikacji: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez GOG Poland sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 74 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Data publikacji: 2017-03-24

Liczba wyświetleń: 330