Praca w branży gier

Artysta 3D

dla Green Beam Sp. z o.o. w gdziekolwiek

Zlecenie Grafika i animacja

Green Beam Sp. z o.o. - szukamy doświadczonych i biegłych Artystów 3D, do których zadań będzie należało modelowanie, teksturowanie, animacja, VFX oraz oświetlenie obiektów na podstawie przedstawionych konceptów.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie wysokiej jakości zestawów grafik na potrzeby izometrycznego silnika 2D
  • ścisła współpraca z osobą prowadzącą
  • terminowość w ramach przedstawionego harmonogramu

Oczekiwane umiejętności i doświadczenie:

  • ciekawe portfolio
  • doświadczenie przy produkcji gier
  • praktyczne doświadczenie w pracy z konceptami
  • kreatywności i dbałość o detale
  • szukamy pasjonatów gier:)

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę przy ciekawym projekcie

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail: napisz@greenbeam.pl

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2013-09-28

Liczba wyświetleń: 79