Praca w branży gier

Unity Developer C#

dla The Knights of Unity w Wrocław, gdziekolwiek

Praca stała Programowanie

The Knights of Unity

The Knights of Unity to software house skupiający się na tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem silnika Unity. Rośniemy w siłę i potrzebujemy świeżej krwi w naszych szeregach ;) Jeżeli chcesz zostać jednym z rycerzy aplikuj!

Wymagania:

  • minimum rok zawodowego doświadczenia w Unity,
  • język angielski B2,
  • znajomość GITa,
  • dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu.

Dodatkowe wymagania dla osób pracujących zdalnie poza Wrocławiem:

  • posiadanie urządzeń pozwalających na budowanie i testowanie oprogramowania na iOS i macOS,
  • posiadanie urządzeń pozwalających na tworzenie oprogramowania pod VR na urządzeniach mobilnych.

(w treści zgłoszenia podaj listę urządzeń jakie posiadasz)

Mile widziane dodatkowe umiejętności z zakresu:

  • pisania shaderów,
  • Photon, UNET, Steam Works,
  • multiplayer backend,
  • AR (Vuforia),
  • VR (Oculus, Vive, Gear VR, Cardboard, Daydream)
  • PS4, XONE development.

Obowiązki:

  • tworzenie oprogramowania w Unity w języku C# (gry i symulacje).

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole pełnym mega pozytywnych ludzi,
  • elastyczne godziny pracy,
  • brak crunchy,
  • zróżnicowane projekty,
  • odpowiednie wynagrodzenie dla każdego rycerza :)

Miejsce pracy:
Wrocław lub zdalnie

Zgłoszenia na:
contact@theknightsofunity.com

Chwała Rycerzom Unity!
Sir Adam :)

Strona www

Data publikacji: 2017-03-24

Liczba wyświetleń: 583