Praca w branży gier

Gameplay Programmer

dla Teyon w Kraków

Praca stała Programowanie

Teyon to producent i wydawca gier komputerowych o międzynarodowym zasięgu. Tworzymy gry na wszystkie najważniejsze platformy PS4, XONE, PC, Nintendo Switch, 3DS, iOS i Android.

W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do nas na stanowisko:

GAMEPLAY PROGRAMMER
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Implementacja rozgrywki w Unreal Engine 4
  • Prototypowania nowych funkcji gry
  • Debug i optymalizacja

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C++
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako programista w branży
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność, obowiązkowość, samodzielność
  • Dążenie do podnoszenia swoich umiejętności

Mile Widziane:

  • Znajomość Unreal Engine 4
  • Portfolio z własnymi projektami, pomysłami na gry.
  • Znajomość gier PC / konsolowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Pracę nad ciekawym projektem FPP z elementami RPG
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole
  • Przyjazna atmosfera pracy, sprzyjająca kreatywności

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na jobs@teyon.com
(w temacie wiadomości prosimy koniecznie o napisanie ‘Gameplay Programmer Kraków’)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2017-03-27

Liczba wyświetleń: 292