Praca w branży gier

WebDeveloper / Programista PHP

dla Ten Square Games w Wrocław
opublikowane przez Ten Square Games S.A.

Praca stała Programowanie

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko WebDeveloper / Programista PHP.

Opis stanowiska:
projektowanie, implementacja i utrzymanie aplikacji webowych, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych;
integracja z wewnętrznymi systemami firmowymi

Wymagania:

-dobra znajomość języków PHP i Javascript;

-średnia znajomość technologii HTML i CSS;

-średnia znajomość zagadnień bazodanowych;

-doświadczenie w budowaniu aplikacji webowych;

-doświadczenie w pracy z zewnętrznymi API;

-podstawowa znajomość zagadnień algorytmicznych.

Mile widziane:

-wykształcenie informatyczne

-doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (najmilej widziane: Yii)

-doświadczenie w pracy z bibliotekami Javascriptowymi (najmilej widziane: jQuery bądź Mootools)

-doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych (najmilej widziane: Redis)

-umiejętność pracy w konsoli Linuxa

-wszelka wiedza i doświadczenie związane z technologiami webowymi

-zainteresowanie tworzeniem gier.

Oferujemy:

-stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;

-atrakcyjne warunki wynagrodzenia stosowne od doświadczenia i umiejętności;

-możliwość uczestniczenia w projektach od ich początkowej fazy;

-przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: jobs@tensquaregames.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji na tensquaregames.com

Data publikacji: 2013-10-07

Liczba wyświetleń: 43