Praca w branży gier

Stażysta IT

dla CD Projekt RED w Warszawa

Inne Programowanie

Studio CD Projekt RED chce dzielić się swoją pasją do gier wideo poprzez tworzenie tytułów, które inspirują graczy na całym świecie. Uznajemy tworzenie gier za sztukę nawet w najdrobniejszych aspektach. Naszą wizją jest pokazanie graczom jak wiele z naszych marzeń i projektów, potrafimy stworzyć w wykreowanych przez nas światach. Jeśli masz pasję do gier, lubisz prace z ludźmi i nie boisz się wyzwań – dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:
• reagowanie na problemy i pytania pracowników,
• bieżącą obsługa awarii sprzętu komputerowego i oprogramowania,
• rozwiązywanie problemów telekomunikacyjnych i sieciowych,
• przygotowywanie sprzętu audiowizualnego do prezentacji,
• podstawowa administracja siecią i aplikacjami,

Wymagania:
• wykształcenie o profilu informatycznym, mile widziani studenci ostatnich lat studiów,
• dobra znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego klasy PC oraz elektroniki użytkowej,
• znajomość zagadnień sprzętowych związanych z infrastrukturą IT (sieci, okablowanie) oraz podstawowej wiedzy z zakresu technologii IP,
• dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz aplikacji MS Office,
• praktyczne doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów informatycznych,
• wrodzona chęć niesienia pomocy innym,
• zdolność analitycznego myślenia,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• odpowiedzialność.

Oferujemy:
• przyjazną atmosferę sprzyjającą zdobywaniu nowych umiejętności,
• wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów,
• możliwość poznania środowiska game developmentu “od środka”,
• szansę rozwoju zawodowego.

Prosimy Was o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail:
intern@cdprojektred.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Praca w Warszawie, w siedzibie firmy.

„Administratorem danych jest CD Projekt S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji”

Data publikacji: 2013-10-07

Liczba wyświetleń: 429