Praca w branży gier

3D Modeler low-poly/mid-poly

dla Solid9 w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Solid9 jest niezależnym studiem gier stworzonym przez specjalistów z branży. Aktualnie poszukujemy utalentowanej osoby do tworzenia grafiki 3D low-poly/mid-poly. Szukamy osób z doświadczeniem oraz do przeszkolenia.

Zakres obowiązków

  • modelowanie obiektów 3D low-poly / mid-poly
  • tworzenie tekstur/materiałów
  • tworzenie siatek UV

Wymagania

  • dobra znajomość softu do modelowania 3D
  • umiejętność tworzenia obiektów 3D i tekstur
  • znajomość Adobe Photoshop
  • samodzielność
  • pasja do gier video

Dodatkowe atuty

  • znajomość Unity
  • znajomość Zbrusha
  • doświadczenie zawodowe w branży gier komputerowych

Oferujemy

  • Sporą dozę wolności kreatywnej
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

CV wraz z linkiem do portfolio prosimy przesyłać przez serwis skillshot.

Data publikacji: 2017-04-04

Liczba wyświetleń: 700