Praca w branży gier

Game Tester

dla Ineva Services Limited S.K.A. w Opole

Praca stała Testowanie

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited S.K.A. zatrudni osoby na stanowisko:

Game Tester - Tester Oprogramowania Gier
Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska:
• Przeprowadzenie testów oprogramowania gier;
• Kontrola jakości gier oraz sprawdzanie poprawności zainstalowanych komponentów oprogramowania;
• Wykrywanie problemów i błędów oraz ich przyczyn w oprogramowaniu gier - diagnozowanie miejsc ich występowania;
• Analiza i szczegółowe raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów;
• Weryfikowanie działania nowych funkcjonalności;
• Wprowadzanie zmian w konfiguracji oprogramowania;
• Planowanie, projektowanie i konstruowanie przypadków i scenariuszy testowych oraz ich weryfikacja;
• Przygotowywanie planów testów;
• Bieżąca współpraca z działem rozwoju oprogramowania.

Wymagamy:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowane informatyczne (także studenci ostatnich lat studiów);
• Wiedza na temat metodyki testowania oprogramowania;
• Znajomość specyfiki baz danych;
• Znajomość języków SQL;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej;
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania nietypowych problemów;
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Znajomość branży gier komputerowych.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego i rozwijania umiejętności w wybranym obszarze zainteresowań;
• Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych;
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz różne formy współpracy;
• Elastyczny czas pracy;
• Możliwość korzystania z firmowej biblioteki;
• Samodzielność projektową zależną od umiejętności.

Aplikacje (format „pdf”) w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres hr@ineva.eu .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Data publikacji: 2017-04-06

Liczba wyświetleń: 466