Praca w branży gier

Specjalista do spraw marketingu

dla VIVID GAMES Spółka Akcyjna w Bydgoszcz

Praca stała Zarządzanie

Specjalista ds. marketingu będzie brał aktywny udział w planowaniu i realizacji strategii marketingowej firmy. Do tego osoba ta dbać będzie o obecność marki firmy oraz jej gier w mediach społecznościowych a także zarządzać wsparciem technicznym firmy

ZADANIA
• Nawiązywanie oraz dbanie o relacje ze społecznością graczy w sieci,
• Opieka nad kanałami społecznościowymi oraz wsparciem technicznym,
• Współpracy z liderami opinii, nawiązywanie relacji ze stronami fanowskimi,
• Moderowanie zewnętrznych forów,
• Planowanie i realizacja konkursów oraz spotkań z graczami,
• Monitorowanie internetu w celu badania obecności marki i jakości jej prezentacji,
• Współpraca z Działem Publishingu i Marketingu,
• Przygotowywanie raportów z wykonanej pracy.

WYMAGANIA
• Dobra znajomość mediów społecznościowych, stron fanowskich, forów itp.
• Bardzo dobra umiejętność posługiwania się językiem polskim oraz językiem angielskim - lekkość i swoboda w komunikacji tymi językami zarówno na piśmie jak i w mowie,
• Samodzielność w pracy, bardzo dobre umiejętności interpersonalne i łatwość w komunikacji,
• Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z markami na polu social media, kampanii reklamowych

OFERUJEMY
• Elastyczne godziny pracy,
• Konkurencyjne, stabilne wynagrodzenie,
• Przejrzysty system awansów,
• Kawę, napoje, herbatę, etc.,
• Świeże owoce,
• Codzienne śniadania,
• Pakiet prywatnej opieki medycznej,
• Przyjazną i kreatywną atmosferę,
• Nowoczesne, dobrze zlokalizowane biuro,
• Pomoc przy relokacji,
• Pakiety Multisport.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres praca@vividgames.pl

Data publikacji: 2013-10-09

Liczba wyświetleń: 128