Praca w branży gier

Senior Unity/C# Developer

dla PBL Development sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez Maciej Fraś

Praca stała Programowanie

Krakowski zespół PBL Development poszukuje utalentowanej osoby na stanowisko Senior Unity/C# Developer o wielkiej chęci do nauki i rozwijania swoich umiejętności.

Miejsce pracy: Kraków

Codzienne obowiązki obejmują:

Rozwój gier mobilnych przeznaczonych na platformy iOS/Android,
Optymalizację i debugowanie kodu,
Współpracę z artystami i designerami.

Wymagania:

Doświadczenie w branży gier (min. 3-4 lata)
Bardzo dobra znajomość języka C#,
Bardzo dobra znajomość silnika Unity,
Znajomość Git, OOP, UI, AI
Samodzielność i kreatywność.

Dodatkowe atuty:

Umiejętność programowania shaderów

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
Interesującą pracę w zgranym, młodym zespole,
Elastyczne godziny pracy (core hours 10 - 16)
Pracę na miejscu w naszym biurze w centrum Krakowa
Możliwość rozwoju i poszerzania swojej wiedzy w miłej atmosferze

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi na adres fras.maciek@gmail.com.
Prosimy także o dodanie adnotacji odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2017-04-11

Liczba wyświetleń: 282