Praca w branży gier

Programista Unity

dla Ten Square Games w Wrocław
opublikowane przez Ten Square Games S.A.

Praca stała Programowanie

Ten Square Games to lider wśród producentów gier społecznościowych i mobilnych w Polsce. Mamy na koncie międzynarodowy hit „Let’s Fish” w który codziennie gra miliony użytkowników, a w planach kolejne ciekawe produkcje! Jesteśmy stabilna firma z dużym apetytem na kolejne sukcesy!

W związku ogromnym rozwojem mamy wakat na stanowisku Programista Unity.

Z jakimi zadaniami zmierzysz się na co dzień?

  • będziesz miał możliwość rozwijać najlepsza gre wędkarska na świecie o nowe funkcjonalności;
  • będziesz miał możliwość zmierzyć się z optymalizowaniem przyjętych rozwiązań pod wymagania mobilne, takie jak rozmiar aplikacji, zużycie pamięci, wykorzystanie CPU, GPU, grafik;
  • będziesz mógł sprawić, że nasza aplikacja z dnia na dzień będzie jeszcze lepsza!

Dasz sobie z tym rade jeśli:

  • bez problemu poruszasz się w środowisku Unity oraz Unity GUI;
  • znasz bardzo dobrze C# i nie zawahasz się go użyć!
  • lubisz i potrafisz optymalizować aplikacje pod względem zużycia pamięci i zasobów GPU;
  • wiesz jak wypuszcza się apke na Appstore i Google play i iTunes;
  • wiesz co to GIT.

Więc jeśli nadal czytasz to ogłoszenie i wiesz, że Ciebie szukamy - Zgłoś się!

  • Oferujemy prace w dobrze skomunikowanym biurze we Wrocławiu;
  • Elastyczne godziny pracy - studiujesz? Nie bój się aplikować – dogadamy się co do godzin pracy.
  • Prace w środowisku młodych i otwartych ludzi!
  • W pakiecie dorzucamy niezła kasę; wyjazdy integracyjne; kartę Multisport i świeże owoce w biurze!

Nie zapomnijcie o klauzuli niezbędnej do procesowania waszej aplikacji. Skontaktujemy się z najlepszymi, wierzymy ze jest was dużo!

Więcej informacji: https://tensquaregames.com/jobs/

Data publikacji: 2017-04-12

Liczba wyświetleń: 376