Praca w branży gier

Analityk sprzedaży

dla VIVID GAMES Spółka Akcyjna w Bydgoszcz

Praca stała Zarządzanie

ZADANIA

  • tworzenie i analizowanie w wymiarze ilościowym oraz jakościowym raportów sprzedaży oraz danych dot. użytkowania gier
  • identyfikowanie i ocena zjawisk wpływających na kondycje poszczególnych marek
  • przygotowanie wzorów raportów w oparciu o zapotrzebowanie innych działów
  • interpretacja i przekształcanie we wnioski oraz rekomendacje własnych analiz
  • aktywny udział w przygotowaniu KPI firmy
  • tworzenie okresowych prezentacji opisujących kondycje marek
  • przygotowanie raportów na bieżące potrzeby firmy

WYMAGANIA
• wykształcenie wyższe - finanse, ekonomia, informatyka albo statystyka
• doświadczenie w analizie danych ilościowych oraz jakościowych (mile widziane doświadczenie konsultingowe)
• znajomość języka angielskiego
• umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych biznesowych
• doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji dotyczących danych biznesowych
• bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office

OFERUJEMY
• Elastyczne godziny pracy,
• Konkurencyjne, stabilne wynagrodzenie,
• Przejrzysty system awansów,
• Kawę, napoje, herbatę, etc.,
• Świeże owoce,
• Codzienne śniadania,
• Pakiet prywatnej opieki medycznej,
• Przyjazną i kreatywną atmosferę,
• Nowoczesne, dobrze zlokalizowane biuro,
• Pomoc przy relokacji,
• Pakiety Multisport.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres: praca@vividgames.pl

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie Vivid Games S. A. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”

Data publikacji: 2013-10-11

Liczba wyświetleń: 108