Praca w branży gier

Business Development Assistant

dla Techland w Wrocław

Praca stała Inne

Techland to uznany na świecie producent, dystrybutor i wydawca gier komputerowych obecny na rynku od ponad 25 lat. Nasze gry – w szczególności Dying Light i Dying Light:The Following oraz serie Dead Island i Call of Juarez – osiągnęły międzynarodową popularność i zdobyły wielomilionowe rzesze fanów. Wydany w 2015 roku Dying Light trafił już w sumie do ponad 8 milionów graczy. W roku 2016 weszliśmy na globalny rynek wydawniczy jako Techland Publishing, a także ogłosiliśmy prace nad dwoma wysokobudżetowymi produkcjami, których premiera planowana jest w ciągu najbliższych trzech lat. Za pomocą najnowszych technologii i dzięki najlepszym specjalistom w branży nieustannie dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Do naszego Działu Business Development poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • wsparcie Działu Business Development w realizacji codziennych zadań, w tym przede wszystkim w zakresie działań wsparcia sprzedaży oraz zakupów i prac administracyjno-biurowych,
  • obsługiwanie bieżącej współpracy oraz prowadzenie korespondencji z partnerami zagranicznymi
  • pomoc w przygotowaniu targów oraz delegacji zagranicznych,
  • wyszukiwanie informacji i przygotowywanie raportów,
  • organizacja oraz logistyczna opieka nad spotkaniami biznesowymi.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodną codzienną komunikację pisemną oraz ustną,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, zdolności analitycznego myślenia, sumienności i rzetelności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • mile widziane zainteresowanie branżą gier komputerowych.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikację poprzez: http://techlandjobs.com/oferty-pracy/business-development-assistant-136

Data publikacji: 2017-04-14

Liczba wyświetleń: 157