Praca w branży gier

Technik animacji

dla CreativeForge Games w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

CreativeForge Games S.A.,twórcy Hard West i Ancient Space poszukuje osoby do wzmocnienia swojego zespołu graficznego w Warszawie, na stanowisku:

Technik Animacji

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • kontrolę drzewa animacji postaci;
  • przygotowanie blendów pomiędzy animacjami;
  • współpracę z programistami nad podłączaniem animacji w drzewie;

Czego oczekujemy?

  • co najmniej 2 lat doświadczenia w pracach nad grami na PC/konsole;
  • umiejętności szybkiego uczenia się i dostosowania do istniejących ograniczeń technicznych;
  • efektywnego zarządzania powierzonymi zadaniami;

Doświadczenie w pracy z plikami z sesji motion capture oraz znajomość Unreal Engine 4 będą znaczącym atutem.

Co oferujemy?

  • możliwość pracy nad nowym, ambitnym projektem jakiego jeszcze nie było w Polsce;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania;
  • dużą swobodę w kreowaniu wizerunku gry;
  • elastyczne godziny pracy;

Oferta dotyczy wyłącznie pracy "na miejscu", w warszawskim studio CreativeForge Games. W chwili obecnej nie poszukujemy kandydatów do pracy zdalnej.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio i listem motywacyjnym na adres: praca@creativeforge.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy aby w zgłoszeniu umieścić następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)”.

Data publikacji: 2017-04-21

Liczba wyświetleń: 277