Praca w branży gier

Level Designer

dla Tate Multimedia w Warszawa, Postępu 14b

Praca stała Design

Level Designer / Tate Multimedia S.A./ Warszawa

Czy tworzenie gier to coś co zawsze chciałeś robić?
Tate Multimedia szuka utalentowanej osoby na stanowisko Level Designera. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami kreuj nowe światy.

Tate Multimedia to międzynarodowa firma założona w 2000 roku, który obecnie specjalizuje się w pozyskiwaniu, a także tworzenia wysokiej jakości gier komputerowych/wideo oraz publikacji i dystrybucji gier na całym świecie.

Obowiązki:

  • Projektowanie i realizacja poziomów 3D (whiteboxing) w celu zdefiniowania rozgrywki w Unreal Engine
  • Projektowanie zagadek, zdarzeń, aktywności, rozmieszczanie wrogów, itp.
  • Praca iteracyjna w celu uzyskania jak najlepszej grywalności oraz jakości
  • Ścisła współpraca z Lead Game Designer i Lead Artist
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Cykliczne prezentowanie swojej pracy

Wymagania:

  • Znajomości programu Unreal Engine 4 w zakresie tworzenia scen trójwymiarowych
  • Umiejętność projektowania poziomów oraz ich balansowania (praca iteracyjna)
  • Znajomość języka angielskiego (komunikacja, tworzenie dokumentacji technicznej)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zamiłowanie do gier komputerowych
  • Kreatywność
  • Zdolność dostarczania skończonej pracy w określonym czasie
  • Modelowanie 3D

Mile widziane:

  • Wykształcenie w dziedzinie architektury
  • Umiejętność szkicowania

Oferujemy:

  • Ultranowoczesne miejsce pracy w samym centrum dzielnicy biznesowej w Warszawie, blisko centrum handlowego i wysokiej klasy powierzchni mieszkaniowej.
  • Praca w nowoczesnym biurze z młodym i sympatycznym zespołem.
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu gier komputerowych/wideo sprzedawanych na całym świecie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i zasługi
  • Prywatna opieka zdrowotna.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail jobs@tatemultimedia.com

www.tatemultimedia.com
Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

Data publikacji: 2017-04-24

Liczba wyświetleń: 511