Praca w branży gier

Lead Programmer / CTO

dla ART-Tech w Kraków

Praca stała Programowanie

ART-Tech jest firmą, której zadaniem jest poszukiwanie oraz rozwijanie projektów biznesowych z zakresu e-commerce, e-health i e-culture. Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z pogranicza nowych technologii, kultury i sztuki. Obecnie rozwijamy skrzydło firmy, którego celem jest tworzenie gier komputerowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Lead Programmer / CTO.

Obowiązki

  • współtworzenie strategii rozwoju firmy,
  • wybór najlepszych rozwiązań technologicznych i kierowanie pracami zespołu programistów,
  • budowanie i rozwój działu technologicznego,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne zespołu programistów,
  • dbanie o wysoką jakość i wydajność kodu,
  • ścisła współpraca z liderem działu kreatywnego.

Wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu gier na platformy mobilne, PC i konsole,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • mistrzowska znajomość conajmniej jednego z języków programowania,
  • znajomość popularnych silników gier,
  • umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów programistycznych,
  • pasja do tworzenia gier komputerowych,
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy jako programista.

Mile widziane

  • ukończona produkcja AAA,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • biuro w ścisłym centrum Krakowa (okolice Rynku Kleparskiego),
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • widełki od 5k do 9k - forma współpracy do ustalenia.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres rekrutacja@atsolutions24.com

Data publikacji: 2017-04-25

Liczba wyświetleń: 214