Praca w branży gier

Scenarzysta

dla ART-Tech w Kraków

Zlecenie Design

ART-Tech jest firmą, której zadaniem jest poszukiwanie oraz rozwijanie projektów biznesowych z zakresu e-commerce, e-health i e-culture. Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z pogranicza nowych technologii, kultury i sztuki. Obecnie rozwijamy skrzydło firmy, którego celem jest tworzenie gier komputerowych.

Scenarzysta

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy scenarzysty do gry mobilnej z serii gier edukacyjnych, skierowanych do osób w wieku 13-18 lat (na rynek amerykański).

Obowiązki

  • tworzenie ciekawych i angażujących scenariuszy do gier w oparciu o biografie znanych osobistości,
  • tworzenie scenariuszy i storyboardów przerywników filmowych,
  • pisanie kwestii dialogowych i narracyjnych,
  • research faktów i ciekawostek związanych z bohaterami gry,
  • ścisła współpraca z ilustratorami i animatorami.

Wymagania

  • umiejętność opisywania historii w oparciu o solidny research,
  • dociekliwość oraz wysoka dbałość o szczegóły i weryfikację informacji,
  • podstawowa umiejętność szkicowania, pozwalająca na tworzenie czytelnych storyboardów dla ilustratorów i animatorów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w szczególności w piśmie.

Mile widziane

  • doświadczenie w pisaniu scenariuszy do gier i/lub komiksów,
  • erudycja i znajomość historii XIX i XX wieku.

Oferujemy

  • biuro w ścisłym centrum Krakowa (okolice Rynku Kleparskiego),
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • więcej niż uczciwe wynagrodzenie,
  • możliwość przedłużenia współpracy po pierwszym projekcie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres rekrutacja@atsolutions24.com do dnia 11 maja 2017.

Data publikacji: 2017-04-25

Liczba wyświetleń: 637