Praca w branży gier

PR/Marketing Manager

dla Tate Multimedia w Warszawa, Postępu 14b

Praca stała Inne

PR/Marketing Manager / Tate Multimedia S.A. / Warszawa

Poszukujemy odpowiedzialnego menedżera PR i marketingu, osoby kochającej gry komputerowe która będzie zajmować się prowadzeniem projektów marketingowych, zarządzaniem zawartością stron internetowych, promowaniem gier, marketingiem, reklamą oraz organizacją eventów firmowych. Osoby, która jest gotowa wspierać i rozwijać pozycję oraz wizerunek firmy.

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesami wydawniczymi dla nowych gier
  • Rozwój istniejących i nowych gier poprzez marketing
  • Praca nad wydarzeniami związanymi z wydawnictwem we współpracy z pozostałymi członkami zespołu
  • Współpraca z naszymi partnerami, developerami i wydawcami (Sony, Microsoft, Nintendo)
  • Planowanie marketingu i brandingu
  • Optymalizacja i zarządzanie procesami związanymi z bezpośrednim kontaktem z graczami poprzez newslettery, notyfikacje itp.
  • Rozwój wizerunku firmy
  • Tworzenie planu sprzedaży i promocji
  • Analiza trendów rynkowych i proponowanie zmian w planach marketingowych i budżetowych na podstawie analiz i informacji
  • Nadzór nad tworzeniem i dostarczaniem materiałów prasowych, reklam i innych materiałów marketingowych
  • Zbieranie i analizowanie opinii klientów
  • Kontakt z klientami na social media
  • Poprawa kontaktów z mediami aby zapewnić najefektywniejsze pozycjonowanie firmy
  • Nadzór CRM i ogólnego marketingu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży dystrybucji cyfrowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie przy pracy z i zarządzaniu zewnętrznymi agencjami partnerskimi
  • Umiejętność analizy danych (ruch na stronach internetowych, dane sprzedaży itp.), przekazywania konstruktywnych spostrzeżeń oraz wniosków i prowadzenie akcji marketingowych zgodnie z wykonana analizą
  • Świetne umiejętności komunikacyjne i umiejętność uzyskania kompromisu pomiędzy wszystkimi stronami w poszczególnych projektach
  • Aktywność, wyobraźnia, chęć rozwoju i utrzymania porządku pracy

Oferujemy:

  • Nowoczesne biuro w sercu Warszawy, obok galerii handlowej
  • Przyjazna atmosfera pracy z najnowocześniejszymi technologiami
  • Okazja tworzenia gier na światowym poziomie
  • Konkurencyjne płace oparte na doświadczeniu i wynikach pracy
  • Prywatna opieka medyczna i karta MultiSport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres
jobs@tatemultimedia.com

www.tatemultimedia.com

Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

Data publikacji: 2017-04-26

Liczba wyświetleń: 331