Praca w branży gier

FX Artist

dla Tate Multimedia w Warszawa, Postępu 14b

Praca stała Grafika i animacja

FX Artist Tate Multimedia S.A/ Warszawa

Czy tworzenie gier to coś co zawsze chciałeś robić?
Tate Multimedia szuka utalentowanej osoby na stanowisko FX Artist. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami kreuj nowe światy.
Tate Multimedia to międzynarodowa firma założona w 2000 roku, który obecnie specjalizuje się w pozyskiwaniu, a także tworzenia wysokiej jakości gier komputerowych/wideo oraz publikacji i dystrybucji gier na całym świecie.

Obowiązki:

  • Tworzenie trójwymiarowych efektów specjalnych (animacja, tekstury, materiały)
  • Optymalizacja efektów
  • Ścisła współpraca z Programistami, Game Designerami i Artystami 3D
  • Cykliczne prezentowanie swojej pracy
  • Praca iteracyjna w celu uzyskania jak najlepszej jakości

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia FX w silniku Unreal 4
  • Modelowanie i animacja 3D w stopniu pozwalającym na tworzenie efektów również przy pomocy animowanych siatek
  • Zmysł plastyczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego (komunikacja, tworzenie dokumentacji technicznej)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Praca w określonych ramach czasowych

Mile widziane:

  • znajomość Blueprints Visual Scripting

Oferujemy:

  • Ultranowoczesne miejsce pracy w samym centrum dzielnicy biznesowej w Warszawie, blisko centrum handlowego i wysokiej klasy powierzchni mieszkaniowej.
  • Praca w nowoczesnym biurze z młodym i sympatycznym zespołem.
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu gier komputerowych/wideo sprzedawanych na całym świecie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i zasługi
  • Prywatna opieka zdrowotna.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres
jobs@tatemultimedia.com

www.tatemultimedia.com

Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

Data publikacji: 2017-04-27

Liczba wyświetleń: 309