Praca w branży gier

Level Designer / Blueprinter

dla PolyAmorous w Warszawa

Praca stała Design

Zespół PolyAmorous to ponad 30 lat doświadczenia w branży; napędza nas kreatywność i pasja do poważnych, złożonych historii. Szlifowaliśmy nasze umiejętności przy produkcji Ryse, Wiedźmina, Killzone i wielu innych. Teraz, zainspirowani literaturą i najlepszymi interaktywnymi narracjami, chcemy zacieśniać więzy pomiędzy sztuką i rozrywką.

Projekt:
Indie AAA narrative-driven exploration-adventure game, na platformy PC/PS4. Retrofuturystyczne postapo wrzucone we wschodnioeuropejskie realia.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z zespołami Artu i Designu w celu stworzenia immersyjnych poziomów zorientowanych na player experience,
  • Iteracja poziomów w celu doszlifowania player experience,
  • Skrypty i triggery, debugging,
  • Optymalizacja, oświetlenie, gray-boxowanie,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej do poziomów.

Oczekujemy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia w level designie gier na PC/PS,
  • Bardzo dobrej znajomości UE4, w szczególności Blueprintów i level sequencera,
  • Doświadczenia w tworzeniu gier FPP, najlepiej narracyjnych,
  • Doświadczenia w oświetlaniu i meshowaniu leveli, ustawianiu dźwięków i VFX,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym współpracę z międzynarodowym teamem,
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu (modele + tekstury) i optymalizacji assetów, doświadczenie z projektami VR, przynajmniej 2 ukończone projekty.

Oferujemy:

  • Udział w nowatorskim projekcie z rozbudowaną warstwą narracyjną
  • Pracę w doświadczonym, międzynarodowym teamie nastawionym na stworzenie wartościowej gry dla dojrzałych graczy,
  • Luźną i szczerą atmosferę. Tworzymy team, w którym każdy ma wpływ na całość, więc chcemy, żebyście jarali się projektem tak jak my.
  • Możliwości rozwoju przy wykorzystaniu najnowszych technologii i wsparciu weteranów branży.
  • System pracy nastawiony na wyniki, a nie czas spędzony w studiu.
  • Konkurencyjną płacę.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio na adres: jobs@polyamorousgames.com

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2017-05-03

Liczba wyświetleń: 412