Praca w branży gier

Tester Aplikacji

dla Lionbridge Poland w Warszawa

Zlecenie Testowanie

Lionbridge to największa na świecie firma zajmująca się lokalizacją językową. Obsługujemy ponad 800 marek. Łączymy fachową wiedzę językową i kulturową z bogatym doświadczeniem w tworzeniu treści. Korzystamy z globalnego modelu działania oraz zaawansowanych technologii, aby nasi klienci mogli dotrzeć do odbiorców na całym świecie z przekazem uwzględniającym specyfikę rynków lokalnych. W naszym warszawskim biurze zatrudniamy już ponad 600 specjalistów, w tym Kierowników Projektów, Lingwistów, Inżynierów, Specjalistów DTP, Grafików, Web Developerów oraz ekspertów zajmujących się opracowywaniem treści i kontrolą jakości.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Warszawa

Zadania:
• dostarczanie opinii oraz sugestii w celu usprawnienia jakości testowanych produktów oraz komfortu użytkownika
• tworzenie przypadków testowych
• przygotowywanie środowiska testowego
• przeprowadzanie testów i wspieranie użytkowników podczas testów UAT,
• analiza i badanie zgodności oraz spójności wymagań
• współpraca z członkami zespołu

Wymagania:
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność tworzenia efektywnych przypadków testowych
• odpowiedzialność i zaangażowanie
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• umiejętnośc twórczego myślenia i odnajdywania nieszablonowych rozwiązań
• podstawowa wiedza z zakresu programowania
• zainteresowanie nowoczesnymi technologiami

Mile widziane:
• certyfikat ISTQB
• znajomość Framework’a Agile (SCRUM)
• umiejętność programowania w C#

Nasza oferta:
• możliwość rozwoju w stabilnej, globalnej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
• dostęp do najnowszych technologii
• dynamiczne i międzynarodowe środowisko pracy
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą aplikuj korzystając z poniższego linku:

Data publikacji: 2017-05-11

Liczba wyświetleń: 619