Praca w branży gier

Unity Developer

dla SimArt Center sp. z o.o. w Szczecin

Praca stała Programowanie

SimArt Center poszukuje doświadczonego dewelopera do pracy przy tworzeniu Wirtualnego Symulatora Medycznego (www.worldofrescue.com).

Głównym zadaniem dewelopera będzie praca z innymi członkami zespołu nad projektowaniem symulatorów w Unity 3D (C#) oraz ścisła współpraca z grafikami polegająca na implementacji grafiki 3D bezpośrednio do środowiska Unity.

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
• Implementacja nowych funkcji w grze/symulatorze.
• Współpraca z programistami i grafikami.

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu w C#.
• Doświadczenie w tworzeniu gier.
• Zdolność do pisania dobrej jakości kodu.
• Znajomość GIT.

Mile widziane:
• Doświadczenie w VR.
• Znajomość środowiska Unity 3D.

Oferujemy:
• Interesującą i stabilną pracę.
• Pracę przy projektach firmy SimArt Center sp. z o.o. (www.simart.center).
• Możliwość pracy przy projektach VR.
• Szansę na pracę w międzynarodowym projekcie w unikalnej branży.
• Możliwość pakietu relokacyjnego (z możliwym zakwaterowaniem).

Aplikację (CV oraz portfolio) z odpowiednimi klauzulami prosimy przesyłać na adres rekrutacja@simart.center

Data publikacji: 2017-05-22

Liczba wyświetleń: 209