Praca w branży gier

Producent

dla Dodo4Story Games w Warszawa
opublikowane przez DoDo4Story Sp. z o.o.

Praca stała Zarządzanie

Dodo4Story Games - niezależne studio developerskie poszukuje producenta gier do pracy w biurze przy dużym projekcie z dziedziny AR/VR. Praca na pełny etat.

Główne zadania:

  • zarządzanie produkcją gier AR/VR
  • współpraca z zespołami programistów, grafików, designerów
  • praca nad kilkoma projektami jednocześnie
  • zagwarantowanie integralności projektu i osiąganie założonych celów
  • praca w metodyce Agile

Oczekujemy:

  • przynajmniej 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • przynajmniej jednej wydanej gry
  • zrozumienia każdego aspektu tworzenia i wydawania gry komputerowej
  • doskonałej znajomości rynku gier, obecnie panujących trendów, a w szczególności gier VR
  • wysokiej komunikatywności i świetnej organizacji czasu pracy
  • umiejętności zarządzania i dokumentowania kilku projektów jednocześnie

Mile widziane:

  • doświadczenie przy projekcie AR/VR

Co oferujemy:

  • pracę w biurze w Warszawie przy ciekawym projekcie AR/VR
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wykonywanych zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres jobs@games.dodo4story.com z dopiskiem "Game Producer".
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)."

Data publikacji: 2018-10-05

Liczba wyświetleń: 572