Praca w branży gier

Game Designer / Junior Game Designer

dla Solid9 w Warszawa

Praca stała Design

Do projektu z gatunku casual (Przygodówka 2D) poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego teamu na stanowisku Game Designer. Jeżeli nie masz doświadczenia, a chcesz się rozwijać w kierunku Game Designer'a, wyślij do nas recenzję jednej (dowolnej) przygodówki 2D typu Hidden-Object-Puzzle-Adventure i wypisz wady oraz uwagi co w tej produkcji należałoby Twoim zdaniem zmienić.

Zakres Obowiązków

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej gier (na wielu etapach, od high concept do Game Design Document)
  • Projektowanie gry, w tym tworzenie dokładnego opisu działania gry
  • Pisanie tekstów
  • Balans poziomu trudności
  • Analiza konkurencyjnych tytułów

Wymagamy

  • Dużej wyobraźni, wysokiej kreatywności i własnej inicjatywy
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentów
  • Umiejętności spojrzenia na grę zarówno jako całość jak i zbiór szczegółowych elementów
  • Zainteresowania projektami casual'owymi

Mile widziane

  • Udokumentowany udział w wydanym projekcie casualowym
  • Umiejętność wykonywania prostych szkiców
  • Znajomość podstawowych zasad projektowania gier (konstrukcja scenariusza, wpływanie na graczy)
  • Znajomość rynku i specyfiki gier casual z gatunku gier przygodowych 2D z elementami puzzle i ukrytych przedmiotów (Hidden-Object-Puzzle-Adventure)

Oferujemy

  • Możliwość współtworzenia ciekawych projektów
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju nie tylko w kierunku casual games
  • Stałe wynagrodzenie

Możesz więcej o nas przeczytać na www.solid9studio.com

CV wraz z krótką informacją na swój temat prosimy przesyłać poprzez Skillshot.pl

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2017-05-22

Liczba wyświetleń: 538